Assume that an economy produces only three goods: marshmallow bunnies, eggs, and Easter baskets. In 1998, 200 packages of bunnies were sold at a price of $1 each, 500 dozen eggs were sold at $0.80 per dozen, and 90 Easter baskets were sold at $10 each. Find the total expenditures on these goods in 1998