Respuesta :
Answer:
Each magazine costs 3.90
Step-by-step explanation:
Take the total cost and divide by the number of magazines
46.80/12
3.90
Answer:
Each magazine costs 3.90
Step-by-step explanation:
Take the total cost and divide by the number of magazines
46.80/12
3.90