scannady23
scannady23
27-09-2020
Mathematics
contestada
How much is 25 pens for $19.75.
Respuesta :
capsasha2
capsasha2
27-09-2020
Answer:
$493.75
Step-by-step explanation:
25 × 19.75 = $493.75
I hope this helps!
Answer Link
emilia984
emilia984
27-09-2020
$0.79 per pen
$19.75/25pens = $0.79
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 48+ )
Otras preguntas
Can someone help me plz???
 fill in the table using this function rule. y = 30 - 4x
Complete the chart about federalists and antifederalists.
evaluate joint initiative on priority skills Acquisition
i need help with this
If you're on the moon and Earth is a waxing gibbous what phase is the moon in?
All of the following are functions of water, EXCEPT Multiple Choice providing energy for the nervous system. helping to regulate body temperature. absorbing and
What is Motion???????????????????????????
Will make BRAINLIEST Please helppppppppppp
Which expression is equivalent to 36 + 18 O 3(12 + 6). O 3(33 + 6) Submi O 6(6 + 18) O 6(6+2)