reasookraj56
reasookraj56
26-10-2020
Mathematics
contestada
what is the answer for this question?
Respuesta :
dglver22
dglver22
26-10-2020
Answer:
18
Step-by-step explanation:
Hope this helps
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 77+ )
Otras preguntas
find the equation (in terms of x) of the line through the point (-3,-3) and (2,-2)
In October 2017 a pound of apples cost $1.55, while oranges cost $1.19. Two years earlier the price of apples was only $1.34 a pound and that of oranges was $1.
2 real life example of concurrent lines
Explain the difference between perfect and imperfect flowers in complete sentences.
The citizenship clause of the fourteen amendment is important because
explanation of cultural landscapes of Iceland
Help me with this question please /:
Locate √13 √17 on number line. (Please step by step explanation or preferably done in notebook) I’ll mark brainless the best answer
How are labor resources connected to the production of goods in a society? O They are the raw materials from nature needed to produce goods. O They are the mone
In AVWX, v = 64 cm, w = 18 cm and x=63 cm. Find the measure of ZW to the nearest degree.