Red and White Company reported the following monthly data: Units produced 3,300 units Sales price $ 38 per unit Direct materials $ 5 per unit Direct labor $ 6 per unit Variable overhead $ 7 per unit Fixed overhead $ 8,910 in total What is Red and White's net income under variable costing if 1,110 units are sold and operating expenses are $15,000