A 10-ounce package of cashews costs $8.11, and a 16-ounce package of cashews costs $12.Calculate the cost per ounce of each package.Which package, the 10-ounce or the 16-ounce package, is the better buy? In the box below write the cost per ounce of each package and state which package is the better buy.