Respuesta :

The unit price is $0.82

A four pack of granola costs $3.28

Hence the unit price can be calculated as follows

= 3.28/4

= 0.82

Therefore, the unit price is $0.82

Read more on unit price here

https://brainly.com/question/5147549?referrer=searchResults

#SPJ1