Suppose corn chips cost 31.5 cents per ounce . If a bag cost &4.11, how many ounces are in the bag of chips ? Round to the nearest hundredths , if necessary.

Suppose corn chips cost 315 cents per ounce If a bag cost amp411 how many ounces are in the bag of chips Round to the nearest hundredths if necessary class=