1. Ryan and Rachel attended the weekend games at the neighborhood stadium and bought some food at the stands Ryan paid $7.10 for 3 candy bars and 1 coke Rachel paid $7.20 for 2 candy bars and 2 cokes. How much is each candy bars?Please help :( I’ll give you brainiest ♡